LKS Wesoła Gospodarze
LKS Haczów Goście

Izdebki

LKS Wesoła
Kamil Barć nierozważny atak na nogi przecwinika
Kamil Kozdraś nierozważny atak na nogi przeciwnika

Jerzy Pomykała Kierownik drużyny
Dawid Dańko Opieka medyczna
Michał Knaś Kierownik drużyny
Łukasz Wielgos Trener

Autor:

Utworzono:

16.08.2017

Zwycięstwo z Haczowem…

W wtorek na Matki Boskiej Zielnej jako gospodarz na boisku w Izdebkach, gdzie będziemy występować w tej rundzie podejmowaliśmy Haczovie Haczów. Ten pojedynek był zupełnie inny, dużo walki mało grania po ziemi, lecz trzymający równie dobrze w napięciu jak mecz poprzedni. Ogólnie w całym spotkaniu osiągnęliśmy przewagę nad rywalem, lecz po mimo kilku doskonałych okazji nie mogliśmy trafić do siatki rywala. W pierwszej połowie dwukrotnie Kamil Barć, następnie W. Drewniak, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Haczów miał świetną okazje z 16m po rzucie wolnym, futbolówka przeleciała nad poprzeczka. Do przerwy po przeciętnym widowisku 0-0.

Druga odsłona była zbliżona do pierwszej, Wesoła szukała swoich okazji do objęcia prowadzenia, ale doskonale w bramce jak i na przed polu grał bramkarz Haczovii, który wybronił kilka strzałów zmierzających do siatki. Gdy spotkanie dobiegało końca i wszyscy zgromadzeni na stadionie w Izdebkach myśleli , iż mecz zakończy się bezbramkowo. Wówczas przyjezdni przeprowadzili kontrę, w której w skutek nie porozumienia po między naszym bramkarzem a obrońca, napastnik gości minął Osipa i uderzył do pustej już bramki ale wracający Wrona w ostatnim momencie podbił ją głowa i uchronił nas przed stratą bramki. Z „piekła do nieba” tak można określić to co się stało w doliczonym czasie gry w ostatniej akcji meczu. Po przechwycie w środku pola i wymianie 3 podań piłkę w pole karne otrzymał T. Drewniak, który wyłożył ją jak na tacy nabiegającemu W. Drewniak i mamy pierwszy komplet punktów zdobyty na boisku w Izdebkach.