Burza w Zmiennicy...! - Zapowiedź 16 kolejki !

Już w najbliższą niedziele rozegramy kolejne spotkanie tym razem w ramach 16 kolejki krośnieńskiej klasy A. W tym spotkaniu podejmować będziemy drużynę "Burzy" z Rogów. Beniaminek tej ligi jak dotąd dobrze spisuje się w naszej lidze zajmując 4 pozycję z 28 pkt na koncie. W poprzednich 2 spotkaniach Burza na inaugurację rundy wiosennej wygrała z Cisami 2:1 by tydzień później zremisować przed własną publicznością z Kobylanami 1:1 . W nieco innej sytuacji jest nasza drużyna, zajmujemy 9 lokatę z dorobkiem 15 pkt po zwycięstwie z Haczowem (4:1) i porażce w Lubatówce (2:0). Miejmy nadzieję, że w najbliższą niedziele, przed własną publicznością Płomień stanie na wysokości zadania i zwycięży z przyjezdną drużyną Burzy. Jak potoczą się losy tej rywalizacji dowiemy się w niedzielę!
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć!!!

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz.15:00 !!
Spotkanie poprowadzą: Farion, Fic, Śnieżek