Czas na rewanż...! - Zapowiedź 15 kolejki

Kolejny tydzień rozgrywek w krośnieńskiej klasie A przed nami. Po ostatnim rozpoczynającym rundę wiosenną zwycięskim meczu z Haczowem (4:1), nasz zespół uda się do Lubatówki by tam powalczyć o punkty. Tym razem czeka nas większe wyzwanie ponieważ mierzyć będziemy się z dotychczasowym vice liderem rozgrywek. Zadanie z tych nieco trudniejszych jednak nie nie możliwych do zrealizowania.  W poprzedniej rundzie ulegliśmy rywalowi 4:3 po zaciętym spotkaniu i golu w ostatniej minucie, tym razem musimy włożyć więcej sił i zaangażowania bo rywalizować będziemy na terenie przeciwnika. Każdy musi dać z siebie wszystko by zrewanżować się za tamtą porażkę !
Miejmy nadzieję, że po ostatnim zwycięstwie z Haczowem, nasi piłkarze się zdobędą kolejne 3 punkty w tym wyjazdowym spotkaniu !
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć!!!

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 13:10 !
Wyjazd o godz.13:30 !
Mecz rozpocznie się o godz.15:00 !
Spotkanie poprowadzą: Grześkow, Farion, Kopacz