Daleki wyjazd... - Zapowiedź 24 kolejki !

Przed nami 24 kolejka krośnieńskiej klasy A. Ciekawe i emocjonujące spotkanie czeka na pewno w ten weekend naszą drużynę. Po ostatnim zwycięstwie z Bukowskiem, Płomień w wyjazdowym spotkaniu podejmował będzie zespół z Ustrzyk Dolnych, który niespodziewanie w ostatniej kolejce przegrał swoje spotkanie z drużyną Bażanówki. Będzie to szóste spotkanie pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty. Ostatnio z drużyną z Bieszczad mierzyliśmy w rundzie jesiennej wtedy padł remis 2:2. Teraz znów obie drużyny staną naprzeciw siebie, będzie to trudne wyzwanie bo rywal nie daje za wygraną i efektywnie walczy o szybki powrót do wyższej ligi. Wiadome jest to, że nasza drużyna na pewno będzie walczyć z całych sił aby z dalekiego wyjazdu wrócić z kompletem punktów, jednak jak potoczą się losy tej rywalizacji...? tego dowiemy się w najbliższą niedzielę.
Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków na to spotkanie !!

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 13:50 !
Wyjazd o godz.14:00!
Spotkanie rozpocznie się o godz.16:30 !!
Mecz poprowadzą: Mazur, Bocoń, Sidor