Derby w Jabłonicy... - Zapowiedź 20 kolejki !

W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka kolejny ligowy sprawdzian. Tym razem Płomień uda się na wyjazdowe spotkanie do rywala zza miedzy a dokładniej do Jabłonicy Polskiej. Tamtejszy klub jeszcze nie tak dawno dobrze radził sobie na A klasowych boiskach teraz jednak Cisom nie wiedzie się najlepiej, notują oni bowiem przedostatnią lokatę w tabeli i chcąc pozostać w tej klasie rozgrywkowej muszą zacząć wygrywać. Nasza drużyna zdołała ostatnio pokonać v-ce lidera więc miejmy nadzieję że i z drużyną Cisów będzie w stanie wywalczyć komplet punktów... Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa więc czeka nas ciekawe i zacięte spotkanie w którym nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska.
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 9:45 !
Wyjazd o godz. 10:00 !!
Mecz rozpocznie się o godz. 11:00 !!!
Spotkanie poprowadzą - Cysarz B., Samborowski J., Cysarz M.