Derby !! - Zapowiedź 4 kolejki

Zbliża się kolejny weekend z naszą ligową A klasą. Po ostatniej serii porażek Płomień na własnym obiekcie będzie miał szansę do przełamania się w starciu z odwiecznym rywalem zza miedzy jakim jest Brzozovia Brzozów. Starcia Płomienia z Brzozovia to mecze inne niż wszystkie pozostałe. Spotkanie o wyjątkowym charakterze, na które czekali piłkarze obu drużyn. Doskonale bowiem zdają sobie sprawę, że kiedy jak kiedy, ale akurat w tym występie muszą dać z siebie ponad 100 procent i walczyć do upadłego, inna postawa była by niewybaczalna. Do tej pory drużyny te o ligowe punkty stoczyły 10 spotkań, w których Płomień 7-krotnie odnosił zwycięstwo i tylko raz zremisował. Mimo tylu korzystnych wyników , nasi zawodnicy będą musieli w to spotkanie włożyć wszystkie swoje siły i zostawić dużo zdrowia, aby zdobyć komplet punktów. Brzozovia po rocznym pobycie w B- klasie wróciła do wyższej ligi, kto w tym spotkaniu okaże się lepszy i sięgnie po zwycięstwo ? tego dowiemy się po niedzielnym spotkaniu na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz. 15:00
Spotkanie poprowadzą: Kijowski A., Klamut, Szelc M.