Do ostatniej minuty!!! - Podsumowanie 10 kolejki

W minioną niedzielę udaliśmy się do Sieniawy na starcie w ramach 10 kolejki klasy "A". Spotkanie od początku było wyrównane. Gospodarze na wstępie obili naszą poprzeczkę i oddali kilka groźnych strzałów. Nasi zawodnicy również przeprowadzili kilka groźnych ataków. Jednak żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki i pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0!

W drugą połowę mocno wchodzi Płomień i już w 47 minucie bramkę z rodzaju: "stadiony świata" strzela Rafał Dziedzic - jego strzał wpadł w samo okienko bramki! 0-1! W 50 minucie faulowany w polu karnym jest Piotr Duduś. Sam poszkodowany podchodzi do rzutu karnego, jednak jego intencje wyczuwa bramkarz gospodarzy i broni rzut karny! Późniejsza część meczu to absolutna dominacja naszych zawodników. Niestety dużo niewykorzystanych sytuacji mści się w 81 minucie, gdy po rzucie różnym strzał głową oddaje jeden z zawodników miejscowych i doprowadza do remisu! 1-1! Nasi zawodnicy poszli za ciosem i konsekwentnie dążyli do zwycięstwa. Ziściło się to w 93 minucie kiedy bramkę na wagę trzech punktów zdobywa Krystian Pelczar! 1-2!