Do startu ligi już tylko 7 dni !

Minęło 48 dni od ostatniego gwizdka ubiegłego sezonu i dobiega końca okres przygotowawczy, pozostało już tylko dopinanie transferów, ostatnie sparingi i możemy grać. Płomień Zmiennica przed zbliżającym się nowym sezonem 2016/2017 w krośnieńskiej A-Klasie, rozegrał trzy mecze kontrolne, notując w nich do tej pory jedną wygraną i dwa remisy....

Płomień Zmiennica 3:3 Iskra Przysietnica
Guzikówka Krosno 1:7 Płomień Zmiennica
OKS Markiewicza Krosno 1:1 Płomień Zmiennica
(7.08.2016) Płomień Zmiennica : Gimball Tarnawa

W letnim okienku transferowym pozyskaliśmy czterech nowych zawodników: Łukasz Wójcik oraz Mateusz Niemiec (Brzozovia Brzozów), Mateusz Ostrowski (Iskra Przysietnica) i Przemysław Boczar (Cisy Jabłonica Polska). Do drużyny Brzozovii odszedł Jerzy Orłowski.
Zawodnikom którzy dołączyli do naszego zespołu życzymy samych sukcesów odnoszonych z naszą drużyną.

W ubiegłym sezonie celem naszej drużyny było utrzymanie się w A klasie, jednak po wyśmienitej rundzie wiosennej w której naszemu zespołowi niewiele zabrakło do awansu cele na bieżączy sezon diametralnie ulegają zmianie, mocna i równorzędna kadra którą dysponuje teraz trener Wojciech Pelczar walczyć będzie o awans do wyższej ligi.
Do elity która gości w A klasie z roku na rok dołączą tym razem zespoły takie jak: Bieszczady Ustrzyki Dolne które po wielu latach w okręgówce rywalizować będą tym razem na niższym szczeblu rozgrywkowym oraz jako drugi spadkowicz w A klasie wystąpi LKS Zarszyn który kończy jednoroczną przygodę z V ligą. Para beniaminków która dołączy do naszego grona to Gimball Tarnawa z którą nasza drużyna rozegra jeszcze mecz towarzyski w niedzielę oraz Jawornik Czarna. Z drugiej grupy krośnieńskiej klasy A przeniesiony został do nas Start Rymanów. Zapowiada nam się więc ciężki sezon. Już za tydzień ruszamy z ligą, swój pierwszy mecz rozpoczynamy meczem wyjazdowym do Bażanówki, już dziś pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków na to spotkanie.
ZAPOWIEDŹ MECZU WKRÓTCE !!