Falstart! - Podsumowanie 13 kolejki!

W minioną niedzielę odbyły się zaległe spotkania z rundy jesiennej. Płomień na własnym boisku podejmował przyjezdnych z Tarnawy. Tarnawa mimo, że w tym sezonie występuje w roli beniaminka, spisuje się całkiem nieźle - (7 miejsce w tabeli przed tym spotkaniem), a więc wiadomo było, że łatwo nie będzie. Na dodatek poziom trudności podnosił zły stan boiska jak i mocno wiejący wiatr. Płomień mógł zacząć z przytupem, już w 1 minucie spotkania mieliśmy dogodną sytuację do objęcia prowadzenia jednak zabrakło skuteczności. W dalszej fazie spotkania przeważaliśmy, stworzyliśmy kilka wyśmienitych sytuacji do strzelenia bramki ale również brakowało skuteczności. Goście ograniczali się do kontrataków. Do przerwy utrzymał się wynik 0-0!
Początek drugiej połowy to lekka przewaga Płomienia, goście nie byli w stanie stworzyć żadnej groźnej sytuacji pod naszą bramką. W 61 minucie pierwszy groźny atak Tarnawy i od razu bramka! Zawodnik rywali minął naszego bramkarza i z łatwością umieścił piłkę w bramce! 0-1! Po straconej bramce jak najszybciej chcieliśmy odrobić stratę tym samym narażając się na kontry - na nasze szczęście przeciwnicy tego dnia nie byli zbyt dokładni i ich kontrataki nie były w stanie zagrozić naszej drużynie. W 73 minucie tracimy bramkę, po wrzucie z autu, piłkę głową przedłuża jeden z zawodników gości kompletnie zaskakując naszego bramkarza! 0-2! Na tą bramkę nie byliśmy w stanie już odpowiedzieć i pierwsze z dwóch zaległych spotkań z rundy jesiennej przegrywamy!