Jaka gra taki wynik...! - Podsumowanie 3 kolejki

Po dwóch ciężkich spotkaniach wyjazdowych, czekało nas kolejne starcie z rodzaju ciężkich - tym razem przed własną publicznością. Naszym rywalem była drużyna "Błękitnych" z Jasienicy Rosielnej. Początek meczu to przeważanie naszej drużyny i próby kontrataków drużyny gości. Aktywny z prawej strony boiska był Mateusz Ostrowski - raz za razem posyłał groźne dośrodkowania w pole karne rywala. Jedno z nich omal nie zakończyło się bramką - zabrakło jednak zrozumienia. W 12 minucie spotkania niespodziewanie na prowadzenie wychodzą goście... gdzie strzał na bramkę z okolicy 7-metra oddaje jeden z ich zawodników, i gdyby nie to, że piłka najzwyczajniej w świecie mu zeszła... :) , to bramki najprawdopodobniej by nie było, a tak mamy 0-1! Przed przerwą żadna z drużyn nie stworzyła już klarownej sytuacji, i utrzymał się wynik 0-1!

Po mocnych słowach w szatni, na drugą połowę wychodzimy bardzo zmotywowani. Co przełożyło się na lepsze operowanie piłką. Jednak kompletnie nic z tego nie wynikało..., goście natomiast próbowali kontrataków. W 60 minucie wyrównującą bramkę strzela Radosław Zawojski, który po podaniu Łukasza Wójcika poszedł na przysłowiowego "szczupaka" i strzela bramkę!!! 1-1! Później dominowaliśmy, stworzyliśmy sobie kilka okazji, jednak tego dnia żadna bramka już nie padła i mecz zakończył się remisem!