Komunikat Zarządu

Na posiedzeniu zarządu podjęto istotne decyzje w sprawach organizacyjnych klubu.

Decyzje te są skutkiem wcześniejszych zapowiedzi i bazują na założeniu, że rozwój naszego klubu powinien być w przyszłości oparty na dwóch miejscowościach tzn. Zmiennicy i Malinówce. Uzasadnieniem tego pomysłu nie są kwestie z przeszłości (typu czy zawodnicy z Malinówki byli bardzo „zasłużeni” dla Płomienia itd.) tylko wyłącznie kwestie myślenia „do przodu” tzn. aby Płomień miał szanse się rozwijać musi bazować na dzieciach i młodzieży z 2 miejscowości, a wiadomo że naturalnym „kandydatem” do tego sojuszu jest Malinówka.

Decyzje zostały przegłosowane przez Zarząd (nie wszyscy byli za), ale jeśli członkowie stowarzyszenia (a szczególnie zawodnicy) będą przeciwko tym planom, to oczywiście nie zostaną one wdrożone, co pociągnie za sobą  rezygnację prezesa i wiceprezesa z udziału w zarządzie.

DECYZJE:

1. Zmiana nazwy rozgrywkowej drużyny seniorów i juniorów na LKS PŁOMIEŃ ZMIENNICA MALINÓWKA.
  2. Rewitalizacja herbu klubu – aktualny herb ma ok 10 lat i wymaga rewitalizacji pod kątem graficznym oraz w związku ze zmianą nazwy rozgrywkowej klubu;
  3. Szkolenie dzieci i młodzieży – docelowo w klubie mają funkcjonować 4 drużyny:
    - 3 młodzieżowe (Młodzik, Trampkarz, Junior): będą szkolone przez Orzełki Brzozów
    - 1 seniorska (Senior)
    2 młodsze drużyny będą prowadzone przez UKS Malinówka, zaś 2 starsze przez LKS PŁOMIEŃ.
    Wszystkie drużyny będą występować pod nazwą: LKS PŁOMIEŃ ZMIENNICA MALINÓWKA;
  4. W trakcie zimy spróbujemy wykonać modernizację szatni.
  5. W marcu złożony zostanie wniosek o dofinansowanie projektu modernizacji płyty boiska oraz otoczenia – w zależności od tego czy i jakie środki klub pozyska, będą prowadzone sukcesywnie prace modernizacyjne.