Lider w Zmiennicy... - Zapowiedź 23 kolejki !

W najbliższy weekend nasza drużyna w ramach 23 kolejki krośnieńskiej klasy A mierzyć się będzie z ekipą z Sieniawy. Nasz rywal swoje ostatnie mecze wygrywa regularnie...czy szczęśliwie ? tego nie wiemy....
Pojedynki z drużyną z Sieniawy nigdy nie były dla nas łatwe - zawsze spotkania pomiędzy tymi drużynami budziły wiele emocji - tym razem również tak będzie, Wisłok w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze co przełożyło się na ich 1 pozycję w tabeli. W jutrzejszym spotkaniu rywal na pewno zagra na 100% swoich możliwości by pozyskać cenne punkty przybliżające ich do awansu do klasy Okręgowej. Dużo zdrowia i sił będzie musiał włożyć w ten mecz nasz zespół by pokrzyżować plany drużynie Wisłoka. Zapowiada nam się więc dobre widowisko w którym na pewno zobaczymy dużo walki.
Jak tym razem spisze się Płomień i czy znów pozostanie niepokonany na swoim stadionie ? odpowiedź będziemy znać po niedzielnym spotkaniu na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 14:00
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 !!
Mecz poprowadzą : Podgórki, Kolbusz, Nitka