Lider w Zmiennicy - Zapowiedź 29 kolejki !

Zbliża się koniec sezonu, naszą drużynę czekają jeszcze dwa ciężkie mecze w których wygrane dadzą nam szanse na wyższą pozycję w tabeli. W najbliższą niedzielę nasza drużyna w ramach 29 kolejki krośnieńskiej klasy A podejmować będzie przed własną publicznością drużynę Startu z Rymanowa. Spore wyzwanie czeka podopiecznych Mateusza Ostrowskiego ponieważ mecze ze Startem nigdy nie należały do najłatwiejszych. Rymanów to solidny ligowiec z którym ciężko będzie walczyć się na boisku, więc aby pozyskać w tym spotkaniu jakiekolwiek punkty nasi zawodnicy będą musieli zostawić na murawie dużo zdrowia. W poprzedniej rundzie naszej drużynie udało się wywieźć z terenu rywala jeden punkt. Czy tym razem na własnym stadionie nasi Seniorzy zdołają pokonać rywali ? Łatwo nie będzie ale na pewno powalczymy.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 !!
Spotkanie poprowadzą - Guzik Mir., Samborowski J., Pękala