Na początek Bażanówka! - Zapowiedź 1 kolejki

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy zmagania nowego sezonu 2016/2017 w krośnieńskiej klasie A. W pierwszej kolejce czeka nas już ciężkie spotkanie, na które nasz zespół uda się do Bażanówki, by powalczyć o punkty. Spore wyzwanie czeka naszych zawodników, ponieważ mecze z Orłem nigdy nie należały do najłatwiejszych. Bażanówka to solidny ligowiec, z którym ciężko walczy się na boisku, więc aby wywieźć z trudnego terenu jakiekolwiek punkty nasi zawodnicy będą musieli zostawić na murawie dużo zdrowia. W ostatnich zmaganiach pomiędzy tymi drużynami 3-krotnie triumfował nasz zespół, jednak czy i tym razem nasi Seniorzy zdołają pokonać rywali? Łatwo nie będzie, ale na pewno walczyć będą o każdy centymetr boiska, by na inaugurację pokazać się od jak najlepszej strony.

Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !!!

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości.
Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 15:05 !
Wyjazd o godz. 15:20
Mecz rozpocznie się o godz. 16:30