Po zwycięstwo....- Zapowiedź 18 kolejki !

W Wielką Sobotę nasz zespół rozegra pierwsze wyjazdowe spotkanie o punkty w tym roku. Po ostatniej serii czterech meczy na własnym stadionie Płomień uda się do Jasienicy Rosielnej. Rywal niewygodny i nie obliczalny obecnie zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, jednak naszej drużynie zawsze ciężko rozgrywa się mecze z Błękitnymi i mimo ich aktualnej pozycji trzeba będzie się zapewne solidnie namęczyć aby wywieźć z tego trudnego terenu choćby 1pkt. Ostatnie nasze spotkanie z drużyną Jasienicy zakończyło się remisem 1:1 na własnym stadionie.
Jak tym razem spisze się Płomień i czy w starciu z Jasienicą zainkasujemy komplet punktów ? Wszyscy mamy nadzieję że tak... odpowiedź będziemy znać po sobotnim spotkaniu.
Na mecz serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka o godz. 10:20!
  Wyjazd o godz. 10:30 !!
Mecz rozpocznie się o godz. 12:00 !!
Spotkanie poprowadzą : T. Wierdak, Kijowski, Wojnarowski