Pokonać Haczovię...!! - Zapowiedź 5 kolejki !!

W najbliższą niedzielę czeka nas kolejny tydzień z krośnieńską klasą A. Po nieudanym wyjazdowym, przegranym spotkaniu z Krościenkiem Wyżnym, Płomień tym razem przed własną publicznością podejmował będzie w meczu derbowym drużynę Haczovii Haczów. Rywal z którym bardzo ciężko się gra przyjeżdża do nas walczyć o ligowe punkty. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami nasz zespół w roli gospodarza pokonał zespół gości wysoko bo aż 4:1, chciało by się powiedzieć aby taki wynik padł i w tym spotkaniu ale każdy inny dający zwycięstwo naszej drużynie będzie równie satysfakcjonujący.
Miejmy nadzieję więc ze nasz zespół dołoży wszelkich starań by komplet punktów pozostał w Zmiennicy.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !!

Zbiórka zawodników o godz. 14:00
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00
Mecz poprowadzą : Buczyński Dam., Gancarz, Wołek

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.