Pokonać Victorię... - Zapowiedź 22 kolejki !

Zbliża się kolejny weekend z naszą ligową A klasą. Tym razem nasz zespół rozgrywał będzie spotkanie przed własną widownią. Po ostatnim wygranym spotkaniu z Cisami, przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Victorii z Kobylan. Przeciwnik w rundzie wiosennej jak na razie nie spisuje się najlepiej mimo iż zdołał już urwać punkty trzem drużynom. Zdołali pokonać na własnym boisku przyjezdną Klimkówkę czy też wyrwać remis Burzy która zajmuje wysoką 4 pozycję w tabeli. Nasz zespół natomiast  na własnym stadionie pewnie pokonuje jak na razie każdy zespół. Czy i tym razem Płomień pokona rywala przed własną publicznością ? Na wiosnę nie udało się to nikomu miejmy nadzieję że i tym razem nasza drużyna będzie cieszyła się z kompletu punktów.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 !!
Spotkanie poprowadzą - Kozioł, Mocek, Majewski J.