Porażka po dobrym meczu! - Podsumowanie 8 kolejki

W niedzielne popołudnie udaliśmy się na ciężki teren do Bukowska w walce o kolejne ligowe punkty. Mecz od początku stał na wysokim poziomie. W pierwszej połowie byliśmy drużyną przeważająca, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki - jednak zabrakło wykończenia. Gospodarze jedynie w pierwszych 15 minutach zdołali zagrozić naszej bramce poprzez strzały z dystansu.

W drugą połowę znowu lepiej wchodzi nasza drużyna, mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji ale tego dnia wyraźnie brakowało skuteczności. Gospodarze w 68 minucie wychodzą na prowadzenie bo błędzie naszej obrony! Do końca spotkania stworzyliśmy kilka sytuacji - tylko nic nie chciało wpaść... Płomień po dobrym meczu przegrywa w Bukowsku!

Tabela typerów po 8 kolejkach:

1. KamilSz - 50pkt
2. klobol21 - 49pkt