Porażka po wyrównanym meczu! - Podsumowanie 2 kolejki!

W ubiegły wtorek Płomień po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywał spotkanie przed własną publicznością. W ostatecznym rozrachunku przegraliśmy 3-4 po wyrównanym spotkaniu. Poniżej krótkie podsumowanie:

• W 8 minucie Płomień wychodzi na prowadzenie! Piłkę z rzutu rożnego posyła Piotr Duduś, a Dawid Tesznar mocnym strzałem głową pokonuje bramkarza przyjezdnych!
  • W 35 minucie goście wyrównują!
  • Niestety w 39 minucie tracimy drugą bramkę, która daje prowadzenie przyjezdnym w tym meczu!

Do przerwy 1-2!

• Chwilę po zmianie stron wyrównującą bramkę zdobywa Rafał Dziedzic, po świetnym prostopadłym podaniu Radosława Zawojskiego!
  • W 67 minucie goście ponownie wychodzą na prowadzenie, gdzie piłka niefortunnie odbija się od murawy i ląduje tuż pod poprzeczką nad interweniującym Zbigniewem Węgrzynem!
  • W 80 minucie nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu w tym spotkaniu daje Krystian Pelczar, który zamienia dośrodkowanie Tomasza Dziedzica na bramkę!
  • NIESTETY w 93 minucie spotkania tracimy bramkę na wagę trzech punktów dla przyjezdnych!