Powstrzymać Jasienicę! - Zapowiedź 3 kolejki

W najbliższą niedzielę nasz zespół rozegra pierwsze ligowe zawody na swoim stadionie. Tym razem do Zmiennicy zawita dobrze znana drużyna z Jasienicy Rosielnej. Rywal niewygodny i nie obliczalny, naszej drużynie ciężko rozgrywa się mecze z Błękitnymi co dostrzec można w statystykach ostatnich lat. Ostatnie 4 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 2 remisy i 2 porażki, a ostatnia zwycięstwo z tym zespołem zanotowaliśmy w 2012 roku, gdzie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.
Czeka nas więc ciekawy mecz w którym nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska. Jak tym razem spisze się Płomień i czy tym razem to nasza drużyna zainkasuje komplet punktów ? Wszyscy mamy nadzieję że tak... odpowiedź będziemy znać po niedzielnym spotkaniu.
Na mecz serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !.

Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 !!
Spotkanie poprowadzą : Podgórski, Kolbusz, Smoleń T.