Przełamanie! - Podsumowanie 5 kolejki

W ramach 5 kolejki krośnieńskiej klasy "A" przyszło nam się mierzyć z drużyną "Cisów" z Jabłonicy Polskiej. Nasz rywal nie może zaliczyć początku sezonu do udanych - w 4 meczach zdobyli, a właściwie nie zdobyli żadnego punktu! W podobnej sytuacji znajdował się nasz team, który w 4 meczach zdobył tylko 4 punkty. Tego dnia każdy inny rezultat niż zwycięstwo byłby kompromitujący. Od początku spotkania przewagę uzyskała nasza drużyna - jednak stwarzane sytuacje to przeważnie próby strzałów z dystansu, które jednak ostatecznie były niecelne, bądź dobrze w bramce spisywał się bramkarz z Jabłonicy.W 40 minucie przeprowadzamy składną akcję, piłkę w pole karne posyła Mateusz Ostrowski, a Krystian Pelczar bez problemów umieszcza piłkę w siatce! 1-0!

Druga połowa to również dominacja naszej drużyny i próby kontrataków ze strony gości.W 56 minucie bramkę po podaniu Dawida Tesznara strzela Łukasz Wójcik! 2-0!W końcówce spotkania mieliśmy kilka okazji do podwyższenia wyniku, jednak żadna sytuacja nie została wykorzystana. Płomień tym samym odniósł 2 zwycięstwo w kompanii 2016/17!