Przy Płomieniu Iskra nie zabłysła! - Podsumowanie 19 kolejki!

W minioną niedzielę na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę „Iskry” z Iskrzyni czyli v-ce lidera rozgrywek. Do tej pory przeciwko drużynie z Iskrzyni rozegraliśmy 3 spotkania – 2 z nich wygraliśmy i raz schodziliśmy pokonani.
W spotkanie lepiej wchodzi drużyną gości, która utrzymywała się przy piłce i nadawała ton grze. Nasi piłkarze czekali na kontrataki. W 11 minucie bramkę zdobywa Krystian Pelczar, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Łukasz Wójcik! 1-0! Już kilka minut później mogliśmy podwyższyć prowadzenie, jednak piłka zatrzymała się na słupku po strzale głową Krystiana. W 41 minucie bramkę z rzutu wolnego zdobywają goście, po precyzyjnym strzale Rafała Prajsnara! 1-1!

Do przerwy 1-1!

Druga połowa zaczyna się podobnie do pierwszej, piłkarze Iskry wymieniali dużo podań tym samym utrzymując się przy piłce. Zaczęli też tworzyć niezwykle groźne sytuacje bramkowe – jednak świetnie w bramce spisywał się Adam Duduś. W 81 minucie bramkę zdobywa Rafał Dziedzic, który precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę siatce! 2-1! Goście stworzyli jeszcze kilka dogodnych sytuacji pod naszą bramką, jednak żadnej nie wykorzystali i 3 punkty zostały na Zmiennicy!

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1!