Rozpoczynamy rundę wiosenną...- Zapowiedź 14 kolejki !

Minął okres przygotowawczy do rundy wiosennej, czas więc rozpocząć kolejną serię A klasowych spotkań w których czeka nas na pewno wiele emocji. Po przepracowanej zimie nasz zespół rozpocznie zmagania z niżej notowaną w tabeli drużyną z Haczowa. W ubiegłej rundzie rywal "zza miedzy" kiepsko spisywał się w lidze, jednak na inaugurację zdołał pokonać naszą drużynę na własnym obiekcie 4:2. Tym razem Płomień gra na własnym stadionie co będzie dużym atutem w rewanżu, a dokładając do tego maksimum zaangażowania może napsuć krwi rywalowi i odprawić go do domu bez dorobku punktowego.
Kto w to spotkanie włoży więcej sił i zdobędzie komplet punktów ?, A może padnie remis ?, Kto przepracował zimę solidnie a kto ją przespał ? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę...
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie !

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka o godz. 14:00 !
Początek spotkania o godz.15:00 !!
Mecz poprowadzą -  Gądela, Kielar, Różycki