Ruszamy z Ligą Typerów 2017/18!
Wszystkich sympatyków rozgrywek krośnieńskiej klasy "A2", zapraszamy do wzięcia udziału w lidze typerów w sezonie 2017/18!

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być zalogowanym.
2. Typować można wszystkie mecze kolejki, w komentarzu pod zapowiedzią danej kolejki na stronie internetowej klubu bądź na jego profilu na Facebooku.
3. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.
6. Punkty przyznajemy następująco:
- dokładny wynik - 3pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 1-0)
- różnica bramek - 2pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 2-1)
- prawidłowe rozstrzygnięcie - 1pkt (np. typ: 1-0 / wynik 3-1; na zasadzie 1x2)
- błędny typ - 0pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 0-1)
7. Aktualna tabela typerów podawana jest w każdym podsumowaniu kolejki.

Nagrodą główną w konkursie będzie podobnie jak w poprzedniej edycji piłka (model podamy wkrótce)

Wszystkich sympatyków rozgrywek krośnieńskiej klasy "A1", zapraszamy do wzięcia udziału w lidze typerów w sezonie 2016/17! REGULAMIN: 1. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być zalogowanym. 2. Typować można wszystkie mecze kolejki, w komentarzu pod zapowiedzią danej kolejki. 3. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. 4. Typowanie kończymy o godzinie 23:59 w dzień poprzedzający mecze. Komentarze dodane w dniu odbycia się meczów nie będą brane pod uwagę. 5. Typujemy dokładny wynik każdego meczu w formie: (np. Płomień Zmiennica 1-0 XXX) 6. Punkty przyznajemy następująco: - dokładny wynik - 3pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 1-0) - różnica bramek - 2pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 2-1) - prawidłowe rozstrzygnięcie - 1pkt (np. typ: 1-0 / wynik 3-1; na zasadzie 1x2) - błędny typ - 0pkt (np. typ: 1-0 / wynik: 0-1) - do każdego poprawnie wytypowanego wyniku meczu z udziałem naszej drużyny (prawidłowo wytypowany dokładny wynik) dodawany jest 1pkt bonusowy. 7. Aktualna tabela typerów podawana jest w każdym podsumowaniu kolejki. (http://lks-plomien.futbolowo.pl)