Startujemy z sekcją MŁODZIKÓW !!!

W niedzielę przed meczem ligowym krośnieńskiej A klasy LKS PŁOMIEŃ ZMIENNICA - LKS CISY JABŁONICA POLSKA, trenerzy ORZEŁKÓW BRZOZÓW przeprowadzili trening pokazowy dla publiczności i kibiców zgromadzonych na stadionie.

W treningu wzięli udział młodzi piłkarze trenujący w Stowarzyszeniu Sportowym ORZEŁKI BRZOZÓW. Trening miał na celu zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu uprawiając sport oraz uczestniczenia w treningach piłki nożnej.

Zajęcia nowo powstałej sekcji MŁODZIKOW odbywają się we wtorek o godzinie 16:00 na stadionie w Zmiennicy. W okresie zimowym treningi planowane są na hali sportowej, a od wiosny na stadionie w Zmiennicy oraz na powstającym boisku wielofunkcyjnym w Malinówce.

Serdecznie zapraszamy !!!