Towarzyskie spotkanie drużyn halowych... na trawie :-)

Serdecznie pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków do obejrzenia spotkania,
które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 02.07.2016r. na stadionie w Zmiennicy.

Rywalizować będą ze sobą dwie nasze drużyny, które w okresie zimowym swoje spotkania rozgrywają
na parkiecie, a dokładniej - występują w krośnieńskich rozgrywkach ligii KALH (Liga Halowa - Krosno)
Obydwa teamy zostały założone w 2012 roku i rozpoczęły swoją przygodę z piłką halową od III ligi.

Zespołami tymi są:

OTI-EXPRESS : prowadzona przez trenera naszego klubu, Wojciecha Pelczara
- aktualnie występująca w II lidze KALH,
oraz
PRAWKO-PERFECT : prowadzona przez v-ce prezesa naszego klubu, Grzegorza Preisner
- aktualnie występująca w I lidze KALH.

Składy drużyn prezentują się następująco

Oti-Express : Wojciech Pelczar (c), Adrian Rajchel, Marek Prajsnar, Tomasz Dziedzic, Rafał Dziedzic, Krystian Pelczar, Piotr Rachwał, Daniel Szuber, Zygmunt Gefert (Radosław Szmyd, Jacek Gefert, Rafał Prajsnar, Kamil Pelczar - Iskra Iskrzynia)

Prawko-Perfect : Grzegorz Preisner (c), Adam Duduś, Krzysztof Duduś, Piotr Duduś, Grzegorz Dziedzicki, Filip Filak, Bartosz Kielar, Radosław Ostrowski, Bartłomiej Smoleń, Dawid Tesznar, Marcin Tesznar, Tomasz Tesznar (Oktawian Bujacz, Robert Florek, Łukasz Wójcik - Brzozovia Brzozów)

Zbiórka zawodników o godz. 16:00