Tylko 3 punkty...! - Zapowiedź 11 kolejki

W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka kolejny ligowy sprawdzian. Tym razem nasz zespół podejmował będzie przed własną publicznością rywala z Bezmiechowej. Tamtejszy Lotniarz jeszcze nie dawno bo w ubiegłym sezonie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem już tak kolorowo nie jest, przeciwnik zajmuje 11 pozycję w tabeli i nijak się to ma do tamtych rozgrywek. Nasz niedzielny przeciwnik ostatnio zaliczył 3 porażki pod rząd tracąc przy tym aż 11 bramek. Płomień ostatnio z trudnego terenu wywiózł 3 pkt i obecnie zajmuje 9 lokatę w tabeli. Czeka nas więc ciekawe spotkanie w którym nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 13:30 !
Mecz rozpocznie się o godz. 14:30 !!
Spotkanie poprowadzą - Dziok, Krzysztyński, Smoleń