Tylko zwycięstwo...! - Zapowiedź 3 kolejki

Zbliża się kolejny weekend z naszą ligową A klasą. Z kolejki na kolejkę sezon zaczyna rozkręcać się co raz bardziej. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach, Płomień tym razem rozegra pierwsze w tym sezonie rozgrywki przed własną publicznością. Po ostatnim remisowym spotkaniu z beniaminkiem z Posady Górnej (1:1) przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Wesołej. Nasz niedzielny przeciwnik swój pierwszy mecz zaczął od porażki w Jabłonicy Polskiej (2:1), następnie wysoko bo aż 5:3 pokonał Klimkówkę. Ciężko przewidzieć w jakiej formie zawita do nas rywal, na pewno to spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych. W ostatnim spotkaniu o punkty pomiędzy tymi drużynami padł wynik zwycięski 2:0 dla zespołu gości. Czy tym razem nasza drużyna zdoła pokonać rywala przed własną publicznością ?Miejmy nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i to nasz zespół będzie cieszyła się z kompletu punktów.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.14:00 !
Spotkanie rozpocznie się o godz.15:00 !!
Mecz poprowadzą - Kielar, Śnieżek, Kuszaj