Tylko zwycięstwo...! - Zapowiedź 5 kolejki

W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka kolejny ligowy sprawdzian. Tym razem nasz zespół podejmował będzie przed własną publicznością kolejnego rywala zza miedzy, a dokładniej drużynę Cisów z Jabłonicy Polskiej. Tamtejszy klub jeszcze nie tak dawno (bo w ubiegłym sezonie) zajął wysoką czwartą pozycję w tabeli - aktualnie już tak wspaniale nie jest. Nasz niedzielny przeciwnik po ostatnich roszadach w składnie wpadł w dołek i zaliczył 4 porażki pod rząd tracąc przy tym aż 14 bramek. Nasza drużyna również początku sezonu nie może zaliczyć do udanych - w czterech meczach zdobyła tylko 4 punkty. Czas wziąć się więc ostro w garść i z drużyną Cisów powalczyć o 3 pkt, które mogą okazać się kiedyś bardzo cenne. Czeka nas więc ciekawe i zacięte spotkanie w którym nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości.
Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 !!
Spotkanie poprowadzą - Gumienny, Szczur M., Wais