Victoria dla Płomienia! - Podsumowanie 17 kolejki!

W minioną niedzielę w ramach 17 kolejki klasy "A" czekało nas trudne spotkanie z drużyną "Victorii" z Pakoszówki. Śmiało można powiedzieć, że z drużyną z Pakoszówki po prostu nam nie idzie... Do tej pory rozegraliśmy 3 ligowe spotkania przeciwko "Victorii" i to właśnie Ona była górą we wszystkich tych spotkaniach. Nadszedł więc dobry moment na rewanż. Początek spotkania to przewaga Płomienia, który szybko mógł wyjść na prowadzenie, jednak przyjezdnych przed stratą bramki uchronił słupek. Goście ograniczali się do kontrataków. W 32 minucie dośrodkowanie Mateusza Ostrowskiego zostaje zamienione na bramkę przez Mateusza Niemca, który mocnym strzałem pokonuje bramkarza gości! 1-0! W 40 minucie kolejne dośrodkowanie Mateusza Ostrowskiego zostaje zamienione na bramkę, tym razem bramkę zdobywa Krystian Pelczar, który precyzyjnym strzałem głową nie daje szans bramkarzowi przyjezdnych! 2-0!

Do przerwy utrzymał się wynik 2-0!

Po przerwie przyjezdni przejęli inicjatywę, wymieniali dużo celnych podań tym samym utrzymując się przy piłce, jednak nie przekładało się to w żaden sposób na wynik. W 94 minucie wynik spotkania podwyższa Krystian Pelczar, który po podaniu Bartosza Kielara bez problemów umieszcza piłkę w siatce! 3-0!

Mecz zakończył się wynikiem 3-0!

Tabela typerów po 17 kolejkach:

1. klobol21 - 114pkt
2. KamilSz - 104pkt