Wygrać z Tarnawą ! - Zapowiedź 13 kolejki

Przed nami zaległe mecze 13 kolejki krośnieńskiej klasy A. W zaległym spotkaniu z rundy jesiennej, Płomień na własnym boisku będzie podejmował drużynę z Tarnawy. Będzie to pierwsze spotkanie rozgrywane o punkty pomiędzy tymi rywalami, Gimball bowiem występuje tu w roli beniaminka ligi i jak na razie zajmuje 7 pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów. W przygotowaniach przed sezonem nasz zespół przegrał spotkanie towarzyskie z Tarnawą (4:2) a mecz został zakończony przed upływem 90 minut z powodu brutalnej gry. Tym razem nie powinno się tak to zakończyć, a nasza drużyna na pewno będzie walczyć z całych sił aby 3 punkty pozostały u nas, jednak jak potoczą się losy tej rywalizacji...? tego dowiemy się w najbliższą niedzielę.

Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków na to spotkanie !!

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości.
Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.12:00
Spotkanie rozpocznie się o godz.13:00
Mecz poprowadzą: Kolbusz, Rak, Kozioł.

Pozostałe zaległe spotkania:

Błękitni Jasienica Rosielna - Wisłok Sieniawa