Zwycięstwo na inaugurację! - Podsumowanie 1 kolejki

Na inaugurujący mecz tego sezonu udaliśmy się na ciężki teren do Bażanówki. Nasz team czekała trudna przeprawa po punkty, ponieważ drużynę z Bażanówki cechuje dosyć agresywny rodzaj futbolu :)... Początek meczu to utrzymywanie się przy piłce naszej drużyny i próby kontrataków ze strony gospodarzy. W 15 minucie do odbitej przez Z.Węgrzyna piłki dopada jeden z zawodników gospodarzy i umieszcza piłkę w siatce! 0-1! Na odpowiedź naszej drużyny długo nie trzeba było czekać, w 22 minucie po rajdzie prawą stroną boiska faulowany w polu karnym jest P.Duduś, Tomasz Tesznar ustawia piłkę na 11 metrze i pewnym strzałem w prawy dolny róg bramki doprowadza do remisu! 1-1! Drużyna z Bażanówki nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej okazji do strzelenia bramki, aż do 37 minuty, do dośrodkowania z rzutu rożnego wyskakuje jeden z zawodników miejscowych i strzałem głową umieszcza piłkę w siatce! 1-2! Nasi piłkarze konsekwentnie dążyli do wyrównania czego przykładem jest akcja z 38 minuty, M.Tesznar zgrywa piłkę w okolice 20 metra, a Tomasz Tesznar z przysłowiowego "fałsza" strzela na dalszy słupek umieszczając piłkę w siatce! 2-2!

Do przerwy 2-2!

Druga połowa to absolutna dominacja naszej drużyny, zarówno pod względem posiadania piłki jak i stworzonych sytuacji, jednak na zwycięską bramkę przyszło nam chwilę czekać. W 77 minucie ponownie faulowany w polu karnym jest P.Duduś, piłkę na 11 metrze ustawia Tomasz Tesznar i pewnym strzałem w prawy dolny róg bramki daje nam prowadzenie! 3-2! Warta odnotowania jest sytuacja z 90 minuty spotkania, gdzie Rafał Dziedzic miał przed sobą tylko bramkarza, jednak wybił piłkę, ponieważ zobaczył, że jeden z zawodników miejscowych nie podnosi się z murawy, to się nazywa prawdziwy gest fair-play!