Czas na Izdebki... - Zapowiedź 9 kolejki !

Przed nami 9 kolejka krośnieńskiej klasy A. Po ostatnim remisie z Lubatówką, przed własną publicznością Płomień podejmował będzie zespół z Izdebek. Nie takich wyników zapewne spodziewał się zespół gości po awansie do klasy A, od 2 kolejki zaczął się ich koszmar którego pewnie sami się nie spodziewali, każdy mecz kończyli z większą czy też mniejszą lecz niestety zawsze porażką. Tym razem na ich drodze staje nasz zespół, który w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrał. Będzie to dziewiętnaste spotkanie pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty. Ostatnio z zespołem Izdebek mierzyliśmy się w sezonie 15/16 gdzie dwukrotnie zwyciężał nasz team (6:1 oraz 2:3). Teraz znów obie drużyny staną naprzeciw siebie i choć rywalowi nie wiedzie się najlepiej na pewno postawią solidny opór naszej drużynie jednak na swoim stadionie możemy walczyć o równie efektowne zwycięstwo aby dać kibicom powód do radości.
Miejmy nadzieję że tym razem znów 3 pkt pozostaną w Zmiennicy, jednak jak potoczą się losy tej rywalizacji...? tego dowiemy się w najbliższą niedzielę.

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.14:00!
Spotkanie rozpocznie się o godz.15:00 !!
Mecz poprowadzą: Kolbusz, Szczepanik Daw., Żytniak