Derby bez widowni... - Zapowiedź 7 kolejki !

!! KOMUNIKAT !!
Niestety po incydencie jaki miał miejsce w meczu z Haczowem, wydział OZPN nałożył karę na nasz klub.
NAJBLIŻSZE 3 SPOTKANIA NA NASZYM STADIONIE ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ BEZ UDZIAŁU WIDOWNI !!!

WSZYSTKICH KIBICÓW (dotyczy to kibiców gospodarzy jak i również przyjezdnych) UPRASZA SIĘ O NIE WCHODZENIE NA TEREN STADIONU (zostanie on wygrodzony) I USZANOWANIE DECYZJI GDYŻ SKUTKOWAĆ TO MOŻE POWAŻNIEJSZYMI KONSEKWENCJAMI DLA NASZEGO KLUBU !!

Zbliża się kolejny weekend z naszą ligową A klasą. Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie w Rogach, Płomień na własnym obiekcie mierzył się będzie z odwiecznym rywalem zza miedzy jakim jest Brzozovia Brzozów. Starcia Płomienia z Brzozovia to mecze inne niż wszystkie pozostałe. Piłkarze obu drużyn na pewno dodatkowo motywują się przed tym starciem. Doskonale zdają sobie sprawę, że w takim meczu muszą dać z siebie więcej niż 100 procent i walczyć do upadłego aby odnieść zwycięstwo. Do tej pory drużyny te o ligowe punkty stoczyły 12 spotkań, w których Płomień 7-krotnie odnosił zwycięstwo i dwukrotnie zremisował. Mimo tylu korzystnych wyników, nasi zawodnicy będą musieli w tym spotkaniu zostawić dużo zdrowia, aby zdobyć komplet punktów. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami triumfował zespół rywala pokonując Płomień 3:1. Kto w tym spotkaniu okaże się lepszy i sięgnie po zwycięstwo ? tego dowiemy się po niedzielnym spotkaniu.

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.14:00 !
Mecz rozpocznie się o godz.15:00
Spotkanie poprowadzą: Aleksander, Rak, Szczepanik Daw.