Derby dla Haczowa! - Podsumowanie 1 kolejki!

W minioną sobotę rozegraliśmy pierwsze ligowe spotkanie w sezonie 2017/18. Niestety musieliśmy uznać wyższość rywala. Poniżej krótkie podsumowanie spotkania:

• W 8 minucie spotkania gospodarze wychodzą na prowadzenie po szybkim wznowieniu gry z rzutu wolnego!
  • W 19 minucie gospodarze podwyższają wynik spotkania pewnie wykorzystując rzut karny!
  • W 31 minucie jest już 3-0 dla Haczowa. Po strzale z przewrotki jednego z zawodników miejscowych piłka ląduje w siatce!

Do przerwy 3-0!

• Niespełna 30 sekund po wznowieniu gry w drugiej połowie Rafał Dziedzic strzela bramkę na 3-1 dającą nadzieję na osiągnięcie korzystnego wyniku!
  • Niestety w 66 minucie po błędzie w komunikacji Tomasz Dziedzic pechowo umieszcza piłkę we własnej bramce!
  • W 83 minucie wynik porażki zmniejsza Bartosz Kielar, który strzałem bliskiej odległości pokonuje bramkarza miejscowych!

Wynik mógł być zupełnie inny biorąc pod uwagę niewykorzystane sytuacje naszej drużyny i kiepską dyspozycję sędziów tego dnia, którzy w 90 minucie nie odgwizdali rzutu karnego dla naszej drużyny bo zbyt oczywistym faulu jednego z obrońców Haczowa.

Wszystkich kibiców naszej drużyny zapraszamy na wtorkowe spotkanie na własnym stadionie, rywalem Płomienia będzie drużyna z Lubatówki!