Derby na początek! - Zapowiedź 1 kolejki!

Już w najbliższą sobotę rozegramy pierwsze spotkanie w sezonie 2017/18! Naszym rywalem w wyjazdowym spotkaniu będzie LKS Haczów. Mecze na terenie tego rywala nigdy nie należały do łatwych, po ostatnie zwycięstwo Płomienia w Haczowie trzeba się cofnąć do 25 września 2005r.!!! Od tamtej pory gospodarze zawsze mieli na nas patent (6 meczów - 0 wygranych - 3 remisy - 3 porażki). Nadszedł więc dobry moment na przełamanie złej passy ale na pewno łatwo nie będzie. Jak to bywa w spotkaniach derbowych nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska. Miejmy nadzieję, że wywieziemy z Haczowa 3 punkty. Jednak jak potoczą się losy tej rywalizacji dowiemy się w najbliższą sobotę.
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć!!!

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 15:30
Wyjazd o godz. 15:45