Początek z Karpatami...! - Zapowiedź 1 kolejki !

W najbliższą niedzielę (19.08.2018r) rozpoczynamy zmagania nowego sezonu 2018/2019 krośnieńskiej klasy A. W pierwszej kolejce czeka nas już ciężkie spotkanie na które nasz zespół uda się do Klimkówki by powalczyć o punkty. Spore wyzwanie czeka naszych zawodników, ponieważ mecze z Karpatami nigdy nie należały do najłatwiejszych. Klimkówka to ligowiec z którym ciężko walczy się na boisku, więc aby wywieźć z trudnego terenu jakiekolwiek punkty nasi zawodnicy będą musieli zostawić na murawie dużo zdrowia. W ostatnim starciu pomiędzy tymi drużynami triumfował zespół gości, czy  tym razem nasi Seniorzy zdołają pokonać rywali ? Łatwo nie będzie ale na pewno walczyć będą o każdy centymetr boiska by na inaugurację pokazać się od jak najlepszej strony.
Na spotkanie do Klimkówki serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka o godz.13:30 !
Początek spotkania o godz.15:00 !!
Mecz poprowadzą - Rak, Nitka, Bąk