Powstrzymać Burzę !! - Zapowiedź 6 kolejki !

Już w najbliższą niedziele rozegramy 6 spotkanie w bieżącym sezonie. W wyjazdowym spotkaniu podejmować będziemy drużynę "Burzy" z Rogów. Nasz niedzielny rywal nie może wskoczyć na właściwe tory, jak dotąd wygrał tylko jedno spotkanie co daje im przed ostatnią lokatę w tabeli. Do tej w spotkaniach o punkty zespoły te mierzyły się ze sobą zaledwie dwukrotnie i obie drużyny zanotowały po jednej wygranej, 4:2 dla Rogów oraz 3:1 dla Zmiennicy. Tym razem Płomień znów staje przed szansą pokonania rywala na ich terenie. Czy w tym spotkaniu się to uda, jak potoczą się losy tej rywalizacji ?? tego dowiemy się już w niedzielę!
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć!!!

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 9:30
Wyjazd o godz. 9:50