Trzy punkty na wyjeździe

Na rozpoczęcie rozgrywek w sobotnie popołudnie mierzyliśmy się z Górnikiem Grabownicą w meczy klasy B juniorów.

Na boisko wyszliśmy pełni zmotywowani i głodni wygranej.Początek meczu był bardzo wyrównany. Z czasem jednak zespół z Grabownicy zaczął stwarzać sobie sytuację do zdobycia bramki. Jednak nasza obrona była czujna lub dobrze interweniował Chrobak. Później jednak to my zaczęliśmy dochodzić do sytuacji.Po wrzutce Rachwała z rzutu wolnego do piki dopada Zubel i pakuje piłkę do bramki,lecz sędzia gwiżdże spalonego. Do końca pierwszej połowy żaden z zespołów nie stworzył sobie klarownej sytuacji do wyjścia na prowadzenie. W drugą część meczu weszliśmy mocno zmotywowani przez trenera.Od początku ruszyliśmy na bramkę rywali.Stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Przełom nastąpił w 55 minucie gdy Białas po podaniu Rachwała pięknym strzałem z około 25 metrów pokonuje bramkarza rywali. W końcówce meczu do ataku ruszyli goście. Byli oni blisko wyrównania lecz świetnie bronił Chrobak.Musieliśmy kończyć mecz w 10 po tym jak kontuzji doznał Kułak.Wybicie piłki za linie boczną-koniec meczu.Wywozimy cenne 3 punkty.

Powiązana galeria: