W Rogach bez punktów! - Podsumowanie 3 kolejki!

W minioną niedzielę rozegraliśmy 3 spotkanie w sezonie, w wyjazdowym spotkaniu podejmowaliśmy drużynę "Burzy" z Rogów. Gospodarze okazali się być lepsi wygrywając spotkanie 4-2! Poniżej krótkie podsumowanie meczu:

• W 9 minucie tracimy pierwszą bramkę w tym spotkaniu, jeden z zawodników miejscowych oddaje strzał z linii 16 metra i piłka ląduje w samym okienku bramki!
  • W 10 minucie gospodarze podwyższają prowadzenie! Po błędzie w obronie zawodnik gospodarzy przejmuje piłkę i w sytuacji "sam na sam" z naszym bramkarzem posyła piłkę do bramki!
  • W 34 minucie bramkę kontaktową zdobywa Mateusz Ostrowski po strzale niemal z połowy boiska! Piłka po drodze odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!
  • W 60 minucie gospodarze strzelają 3 bramkę!
  • W 74 minucie Rogi prowadzą już 4-1!
  • W 78 minucie rozmiary porażki zmniejsza Tomasz Tesznar, który dopada do odbitej piłki i strzałem na dalszy słupek pokonuje bramkarza miejscowych!