Po zwycięstwo...- Zapowiedź 21 kolejki !

W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka kolejny ligowy sprawdzian. Tym razem Płomień uda się na wyjazdowe spotkanie do rywala zza miedzy a dokładniej do Jabłonicy Polskiej. Tamtejszy klub w rundzie jesiennej dobrze radził sobie na A klasowych boiskach teraz jednak Cisom gdzieś po drodze potknęła się noga i stracili kilka ważnych punktów być może dających awans ? Notują oni drugą lokatę w tabeli i chcąc uzyskać awans muszą wziąć się w garść. Nasza drużyna w ostatniej kolejce pauzowała, miejmy nadzieję ze po tej przerwie Płomień zregenerował siły i będzie w stanie z terenu v-ce lidera wywieźć komplet punktów... Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa więc czeka nas ciekawe i zacięte spotkanie w którym nie zabraknie emocji i walki o każdy centymetr boiska.
Na to spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, nie może was zabraknąć !.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz.9:50!
Wyjazd o godz.10:00 !!
Mecz rozpocznie się o godz.11:00 !!!
Spotkanie poprowadzą - Geldner, Gurgacz, Dar.Buczyński