Po zwycięstwo... - Zapowiedź 24 kolejki !

Zbliża się kolejny weekend z naszą ligową A klasą, sezon zbliża się ku końcowi a do końca pozostało już tylko 3 kolejki.
Tym razem nasz zespół rozegra swoje spotkanie na wyjeździe. Po ostatnim przegranym spotkaniu z Sieniawą przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną z Wesołej. Przeciwnik w rundzie wiosennej rozkręcił się dopiero w ostatnich spotkaniach w których zaczął punktować, początek jednak miał fatalny, 5 porażek z rzędu nie napawał optymizmem. W ligowej tabeli znajdują się tuż za naszą drużyną mając na koncie również 25 pkt. W ostatnim spotkaniu o punkty pomiędzy tymi drużynami padł wynik zwycięski 3:1 dla naszego zespołu. Czy tym razem nasza drużyna pokona rywala w wyjazdowym spotkaniu ? Miejmy nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i znów nasza drużyna będzie cieszyła się z kompletu punktów.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy naszych sympatyków !

Przypominamy zawodnikom o obowiązku posiadania dowodu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Zbiórka zawodników o godz. 9:30 !
Wyjazd o godz. 9:40 !!
Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00